Relago

Slajder

  • Od 15 lat
    budujemy relacje

O nas

Jesteśmy agencją eventową z 15 letnim doświadczeniem rynkowym. Mamy za sobą ponad 4 000 różnorodnych realizacji na terenie całego kraju.

 

W Relago stawiamy na dobre relacje oparte na zaufaniu, ale także na świeże spojrzenie i efektywność we wszystkim, co robimy. Dlatego realizowane przez nas wydarzenia są niepowtarzalne, a emocje, które im towarzyszą niezapomniane. Nie powielamy utartych schematów, a o naszych kompetencjach i zaangażowaniu najlepiej świadczy szerokie grono zadowolonych Klientów.

 

Na rynku agencji eventowych wyróżniamy się tym, że posiadamy szereg wymaganych przez prawo zabezpieczeń:

 

Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 380 z dnia 14.12.2005 r. z późniejszymi zmianami.

Gwarancję ubezpieczeniową w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji AXA S.A.  o numerze 03.554.312 ważna do 08.05.2018 r. Gwarancja spełnia wymogi ustawy o usługach turystycznych.

Certyfikat Profesjonalnego Organizatora Kongresów rekomendowany przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej ważny do 31.12.2017 r.

Justyna Odzijewicz

Senior Event Manager

Joanna Perz

Senior Event Manager

Aleksandra Kuszewska

Senior Event Manager

Magdalena Koler

Senior Event Manager

Alicja Gaworowska

Event Manager

Daria Wróbel

Event Manager

Ewa Kulczyńska

Event Manager

Sebastian Kędzierski

Partner Zarządzający

Krzysztof Guzik

Partner Zarządzający

Co robimy

Działając na rynku od 15 lat wiemy, że kluczem do sukcesu jest pełne zaangażowanie i bezpieczeństwo, jakie dajemy naszym Klientom. Za nami setki udanych konferencji, szkoleń, targów, warsztatów oraz eventów. Oparte na starannym planowaniu, ale nieszablonowe, zaskakujące i niekonwencjonalnie. Dopracowane w każdym detalu.

 

 

Zobacz case study naszych realizacji

Case study kongres

Case study szkolenia

Case study logistyka

Case study konferencja

 

Kontakt

Sprawdź nas w działaniu!

 

Justyna Odzijewicz SENIOR EVENT MANAGER +48 515 090 313 j.odzijewicz@relago.pl
Joanna Perz SENIOR EVENT MANAGER +48 507 050 680 j.perz@relago.pl
Aleksandra Kuszewska SENIOR EVENT MANAGER +48 515 090 314 a.kuszewska@relago.pl
Magdalena Koler SENIOR EVENT MANAGER +48 502 074 481 m.koler@relago.pl
Alicja Gaworowska EVENT MANAGER Urlop długoterminowy +48 515 090 350 a.gaworowska@relago.pl
Daria Wróbel EVENT MANAGER +48 506 150 720 d.wrobel@relago.pl
Ewa Kulczyńska EVENT MANAGER +48 515 090 305 e.kulczynska@relago.pl
Sebastian Kędzierski PARTNER ZARZĄDZAJĄCY +48 515 090 311 s.kedzierski@relago.pl
Krzysztof Guzik PARTNER ZARZĄDZAJĄCY +48 515 090 312 k.guzik@relago.pl

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą: biuro@relago.pl
Chcesz nam coś zaoferować: oferty@relago.pl 
Chciałbyś dołączyć do naszego zespołu: rekrutacja@relago.pl