Przygodove

 

Przygodove to inicjatywa, która powstała przy wsparciu agencji eventowej Relago, z myślą o wszystkich, którzy szukają ciekawych miejsc i atrakcji w najbliższej okolicy, chcą nauczyć się czegoś nowego i kreatywnie spędzić czas w gronie rodziny, znajomych lub po prostu w towarzystwie zgranej ekipy.

 

Projekt Przygodove napędza zespół pozytywnie zakręconych ludzi i ich pomysły na spontaniczne wyjazdy, spacery, zwiedzanie i wszelkiego rodzaju eksplorowanie okolicznych terenów. Jesteśmy grupą miłośników przygód, pasjonatów podróży i aktywnego spędzania czasu, którzy chcą się dzielić swoimi pomysłami i energią podczas wspólnych wypadów i spotkań.

 

Jako mieszkańcy Poznania i okolic wychodzimy z inicjatywą do lokalnej społeczności, organizując krótkie wypady weekendowe – jednodniowe lub popołudniowe w niewielkich grupach. Chcemy zaprosić wszystkich przygodowych poszukiwaczy do odkrywania atrakcji regionu i uczestniczenia w przeróżnych wydarzeniach, podczas których wspólnie będziemy odkrywać ciekawe miejsca w Wielkopolsce, zdobywać praktyczną wiedzę i umiejętności.

 

Jeśli tak jak my czujesz, że przed Tobą wiele do odkrycia, a każdy dzień przynosi nowe wyzwania, po które chcesz sięgać – dołącz do nas! Jeśli masz jakiś pomysł, który chciałbyś zrealizować z naszym wsparciem – jesteśmy tu dla Ciebie! Daj nam znać, co chciałbyś zrobić, a wspólnie to zorganizujemy – bo w grupie raźniej!

 

Przygodove to projekt stworzony przez ludzi – dla ludzi. Budujemy społeczność, w której możemy rozwijać nasze zainteresowania i dzielić się wiedzą. Dlatego jeśli chcesz podzielić się z innymi swoimi lokalnymi odkryciami, znasz jakieś ciekawostki o swojej miejscowości lub możesz zarekomendować miejsca warte odwiedzenia – napisz do nas!

 

przygodove@relago.pl