Slajder

  • eventy online relago
    Eventy online
    i hybrydowe

Eventy a aktualna sytuacja geopolityczna

Rola eventów w życiu organizacji

Wydarzenia firmowe to znacznie więcej niż spotkania, które budują trwałe relacje między pracownikami. Stały się one nieodłącznym elementem kształtowania wizerunku marki, zarówno wewnątrz jej struktury, jak i na zewnątrz całej organizacji. W obliczu zaistniałej sytuacji w Ukrainie wiele przedsiębiorców obawia się, jak organizowane wydarzenie zostanie odebrane przez uczestników. Warto zauważyć, że eventy stanowią doskonałą okazję do zaprezentowania uczestnikom wartości, którymi kieruje się firma w swojej działalności.

Spotkania jako wyraz solidarności

Profesjonalnie zaplanowany event zaprezentuje firmę i jej priorytety w pozytywnym świetle. Przedsięwzięcie może okazać się najlepszym potwierdzeniem faktu, iż organizacja nie chce pozostawać bierna wobec zaistniałej sytuacji.
W trakcie trwania spotkania może zostać wdrożonych szereg działań o charakterze CSR. Wydarzenie wyrażone jako manifest solidarności równocześnie jednoczący wszystkich jego uczestników w szczytnym celu.

Dlaczego warto zorganizować event firmowy?

worzenie spójnego wizerunku marki oraz integracja pracowników to niejedyne korzyści, jakie wynikają z realizacji przedsięwzięć firmowych. Wydarzenia, w które włączone są działania pomocowe, budują zaangażowanie na wszystkich szczeblach organizacji. Wzmacniają również więź między przełożonymi a podwładnymi, którzy wzajemnie doceniają aktywną postawę i udział w skutecznej inicjatywie. Pracownicy są bardziej zmotywowani do realizacji wspólnych celów w miejscu, gdzie wartości humanitarne są równie ważne dla wszystkich.
Eventy firmowe są bardzo ważnym elementem pomagającym w osiąganiu ważnych celów organizacji i w związku z tym, nie powinny zostać pomijane w aktualnej sytuacji. Warto jednak przy ich organizacji zwracać uwagę na poruszone aspekty.

Wybierz rodzaj wydarzenia

Zastanawiasz się, na jaką formę eventu się zdecydować? Organizując przedsięwzięcie wraz z naszą agencją Relago możesz liczyć na fachowe doradztwo. Podpowiemy, jaki typ wydarzenia będzie najbardziej odpowiedni w świetle aktualnej sytuacji w Ukrainie. Odpowiednio dopasujemy event do rodzaju prowadzonej działalności i oczekiwań, jakie wiążesz z jego realizacją. Doradzimy również, jak ograniczyć elementy rozrywkowe imprezy oraz wprowadzić w ich miejsce inne atrakcje, np. o charakterze artystycznym. Możesz liczyć na nasze wsparcie w zakresie szeroko pojętych działań CSR w ramach organizowanego wydarzenia firmowego.

Powrót