Jak zaczęła się nasza historia?

W roku 2002, gdy branża MICE w Polsce dopiero raczkowała, narodził się Dwór Polski. Już wtedy mieliśmy jasno określoną wizję i zdecydowany charakter, stąd nasza nazwa nawiązująca do miejsc z historią i duszą, w których z klasą organizowaliśmy szkolenia i konferencje. Przez kolejne lata Dwór Polski wyrobił sobie doskonałą renomę, poszerzając jednocześnie zakres swojej działalności i organizując coraz więcej kreatywnych wydarzeń w nowoczesnych obiektach hotelowych, konferencyjnych i wystawienniczych.

Kamienie milowe w naszej historii:

2002

początek działalności firmy Dwór Polski

2005

wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych (nieprzerwanie do dnia dzisiejszego)

2006

pierwszy z kolei certyfikat Profesjonalnego Organizatora Kongresów wydany przez Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej (nieprzerwanie do dnia dzisiejszego)

2009

pierwszy event dla ponad 2 000 osób

2011

pierwszy roczny cykl szkoleniowy dla ponad 3 000 osób

2017

zmiana nazwy na Relago
W roku 2016 podjęliśmy decyzję o zmianach wizerunkowych i zabraliśmy się do tego z wrodzoną energią, kreatywnością i rozmachem.

Dlaczego RELAGO?

Tworząc nową markę podstawiliśmy na świeżość, nowoczesność, kreatywność i pozytywną energię, które są niezbędne w stale rozwijającej się branży eventowej. Decydując się na tak rewolucyjną zmianę chcieliśmy jeszcze lepiej dopasować się do dynamicznie zmieniającego się rynku.

Tak powstało Relago – marka oparta na wieloletnim doświadczeniu i ponadprzeciętnej jakości oraz na fantastycznych relacjach w naszym zespole.

Od 20 lat pomagamy naszym klientom tworzyć ich biznesowe relacje i – nieskromnie mówiąc – jesteśmy w tym świetni!