Slajder

  • eventy online relago
    Eventy online
    i hybrydowe

Blog

Brief eventowy – co to jest i dlaczego jest tak ważny?

Organizacja imprezy firmowej bądź innego ważnego wydarzenia czy uroczystości wiąże się z wieloma zadaniami i formalnościami, których należy dopilnować. Niezależnie od tego, czy dotyczy to wielkiej gali, czy nieco skromniejszego spotkania integracyjnego przed organizatorem stoi wiele wyzwań, którym trzeb sprostać.

Czytaj więcej

Eventy a aktualna sytuacja geopolityczna

Wydarzenia firmowe to znacznie więcej niż spotkania, które budują trwałe relacje między pracownikami. Stały się one nieodłącznym elementem kształtowania wizerunku marki, zarówno wewnątrz jej struktury, jak i na zewnątrz całej organizacji. W obliczu zaistniałej sytuacji w Ukrainie wiele przedsiębiorców obawia się, jak wydarzenie zostanie odebrane przez uczestników.

Czytaj więcej

Kiedy event firmowy staje się imprezą turystyczną?

Każdy event firmowy jest ważnym wydarzeniem zarówno dla pracodawcy, jak i pracowników, dlatego nikogo nie dziwi fakt, iż wszyscy dokładają wszelkich starań, aby spotkanie zapadło w pamięć uczestnikom. Planowanie takiego przedsięwzięcia obejmuje takie aspekty jak cena, lokalizacja czy atrakcyjny program, podczas gdy jest jeszcze jeden element, który jest równie ważny, a może nawet i ważniejszy.

Czytaj więcej