Opinie naszych klientów

„Szczegółowa analiza briefu oraz doświadczenie w branży eventowej pozwoliło na zorganizowanie wielu udanych imprez, które spełniły oczekiwania nasze i naszych klientów.”

Kierownik Marketingu, Robert BOSCH Sp. z o.o.

„Współpracę z agencją Dwór Polski (obecnie Relago) cenimy ze względu na ludzi, którzy ją tworzą. To nieduży, ale wyjątkowy zespół.”

Menadżer ds. Programów Marketingowych Grupy, GRUPA EUROCASH

Dwór Polski (nowadays Relago) is a reliable and trustworthy partner who provides a high level service characterized by dependability, attention to details and full understanding of customer’s needs.”

Area Marketing Director
Central East & East Europe
Food & Beverage Industry
ECOLAB

„Wsparcie na każdym etapie realizacji, doświadczenie, energia i zaangażowanie, to tylko nieliczne atuty współpracy z agencją eventową Relago.”

Dyrektor ds. Komunikacji i PR DHL Parcel, DHL

„Relago jest niezawodnym partnerem. Na każdym etapie realizacji wykazuje się profesjonalizmem i elastycznością w podejściu do potrzeb klienta, szybko reaguje na zmieniającą się sytuację czy okoliczności, co niewątpliwie wynika z wieloletniego doświadczenia oraz świetnej znajomości branży.”

CEO od AUDE

“There was no problem, which couldn’t be solve, and all our ideas and ‘last minute’ wishes were always fulfilled. They were able to create the atmosphere of mutual understanding at each stage of the project, feeling that everything is possible and if is not possible, it would still be done.”

Market Manager, COBB

„Potwierdzamy profesjonalizm pracowników firmy Dwór Polski, którzy wykazali się kreatywnością i zaangażowaniem na każdym etapie przygotowania spotkania, a także zadbali o niepowtarzalną jej atmosferę.”

Specjalista ds. Marketingu, TORPOL RIELLO, Kierownik Fabryki, 2015

„W kontaktach z firmą cenimy: szybkość, profesjonalizm, sumienność, rzetelność oraz wysoki poziom usług. Zawsze uśmiechnięte i dyspozycyjne osoby z którymi bardzo miło się współpracuje, co wpływa na całość atmosfery organizacji imprez.”

Kierownik Fabryki,
RUG – RIELLO URZĄDZENIA GRZEWCZE S.A.

„Jak o niezbędnych przyprawach, nie wolno zapominać o ludziach, którzy stanowią o wyjątkowości tej Firmy.”

Internal Trainer, SANOFI-SYNTHELABO sp. z o. o.

„Dzięki za najlepszą imprezę ever! Pola była zachwycona i stwierdziła, że to był najlepszy dzień dziecka z wszystkich, na których była.”

Uczestnik edukacyjnego eventu z okazji Dnia Dziecka

Zaufali nam